Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 20 чоловік

Новини

Ми всі одна сім’я,

Єдина ми родина –

Мільйони різних «Я»,

А разом – Україна!

Державне свято День Соборності України у філії відзначили урочисто та патріотично. Для учнів були проведені уроки патріотичного виховання «Соборна мати – Україна одна на всіх, як оберіг», «Єднання заради Незалежності», «Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг».
Класні керівники розповіли про історичне значення Соборності України, сучасні тенденції розвитку незалежної української держави.
Учні початкової школи малювали тематичні малюнки.
Педагог-організатор разом з представниками учнівського самоврядування підготувала пізнавальну конкрс-гру «Україніада"» для учнів 7-9 класів. Метою заходу було стимулювати інтерес до минулого України, звичаїв та традицій українського народу та закріпити знання про державні символи та визначні події новітньої історії. Діти з цікавістю виконували завдання, розгадували ребуси, відповідали на питання. Всі команди були нагороджені грамотами та символічними подарунками.
Щоб підкреслити значення свята, учні одягнулися у вишивані сорочки.
Головним меседжем свята стало висловлювання: «Не важлива національність, регіон проживання. Ми - українці! Ми - сім'я!»

7 лютого 2022 о 10:29 | Курусь І. В. | немає коментарів

20 січня відзначається День любителів сиру. Розпочнемо розповідати про цей продукт з найцікавішого — чи знаєте ви, що людину, яка шалено любить сир, називають «турофіл»? Інші цікаві факти — далі.

Коли і як з’явився перший сир, достеменно не знає ніхто. Відомо, що на територіях Єгипту та стародавньої Месопотамії люди вміли робити його вже тисячі років тому: сліди цього продукту виявлені в єгипетських пірамідах часів першої династії (3000 — 2800 до н. е.). Давньогрецький поет Гомер у «Одіссеї» описав, як виготовляли сир. Він був вагомою складовою торгівлі в стародавніх греків і римлян.

Скільки молока потрібно, щоб виготовити 1 кг сиру?

В середньому — 10 літрів, у залежності від виду та рецептури. Але є сири, виготовлені з сої, гороху й навіть печінки теляти або свині, сметани та… цукру з льодом!

Що подарувати королеві на весілля?

Коли британська королева Вікторія, яка правила в XIX ст., виходила заміж, то отримала, серед інших презентів, сир Чеддер вагою 1 тис. фунтів (більш ніж 450 кг). Але, виявляється, він не такий і величезний, якщо порівнювати з сиром, виробленим у Канаді наприкінці минулого століття. Цей важив 57 тис. фунтів (майже 26 тонн), його довжина становила майже 10 метрів, а для виготовлення знадобилося понад 200 тонн молока.

Про світове виробництво

Виготовляти сир із комерційною метою одними з перших почали голландці. Вони робили великі кола твердого сиру ще в XIV ст. Нині у світі щорічно випускають приблизно 20 мільйонів тонн різних його видів. За даними вікіпедії, найбільше – у ЄС та США. Багато сиру родом із Франції, Німеччини, Італії, Нідерландів.

За даними Міжнародної федерації виробників молока, у світі існує приблизно 500 видів і комбінацій сирів. Деякі класифікації налічують понад тисячу. Один із найпопулярніших — італійська моцарела, яка широко використовується в кулінарії, зокрема для піци.

Під час приготування сиру рух бактерій породжує газ, який, вивільняючись бульбашками, утворює дірки в сирі. Фахівці називають їх «очі».

Про користь

Якщо вірити дослідженню, проведеному в 2005-му, то хороший сир поліпшує сон — завдяки вмісту амінокислоти триптофан, яка знижує рівень стресу. Зокрема такі властивості має Чеддер, тож їжте його за 30 хвилин до вкладання в ліжко.

Не так давно вчені виявили, що твердий сир — справжня панацея від карієсу: до його складу входять особливі речовини, які допомагають підтримувати в нормі кислотно-лужний баланс, а це впливає на здоров’я зубів і емалі.

Чи правда, що миші люб­лять сир?

Існує така думка. Однак учені з Манчестерського університету (Великобританія) з’ясували: миші віддають перевагу продуктам без сильного запаху, як-от зерно або фрукти. Щоправда, інше дослідження, проведене британською санітарною організацією Pest Control UK, цього не підтвердило. Тобто поки вподобання мишей стосовно сиру залишаються загадкою.

Якщо ви не любите сир, це означає, що ви просто не знайшли свій. «Виноград і сир — як поцілунок», — кажуть іспанці. «Їжа без сиру — все одно, що день без сонця», — вважають французи. «У кого є сир, тому десерт не потрібен», — упевнені голландці. У будь-якому випадку, якщо є необхідність швидко накрити вишуканий стіл, то немає нічого кращого, ніж фрукти, овочі, хліб і, звичайно ж, кілька видів сиру.

19 січня 2022 о 07:48 | Курусь І. В. | немає коментарів

Зима - чудова пора відпочинку.

Скільки радощів вона приносить!

Забави на ковзанах, лижах, санчатах!

Тому усі ми із задоволенням зустрічаємо цю пору року,

іноді забуваючи про небезпеку, яку може приховувати лід, а саме тонкий лід.

Щоб ні з ким не трапилося лиха, потрібно обережно поводитись на льоду.

Найбільш небезпечна крига – перша та остання, адже така крига ще надзвичайно тонка,

неміцна і не витримує маси навіть маленької дитини.

18 січня 2022 о 18:46 | Курусь І. В. | немає коментарів

Упродовж тижня у філії проводилися різні заходи щодо протидії булінгу. Адже булінг – це тривожна тенденція, особливо для сучасного дитячого середовища. Попередити булінг можна тільки у разі спільної роботи педагогів, батьків і всіх дорослих, які так чи інакше причетні до виховання дітей.

Педагог-організатор провів тренінг «Змінюй в собі негативне ставлення до інших» разом з учнями 7-9 класів. Діти отримали цікаву та корисну інформацію про проблему сьогодення в учнівському середовищі, мали можливість поговорити про те, хто стає жертвами шкільного булінгу, як захистити себе і своїх друзів від цього явища, дізналися про свої права, обов’язки та відповідальність перед законом.

Між класними керівниками та учнями відбулись відверті розмови: «Скажи – «НІ!» булінгу», «Спілкування між однолітками», «Зупинимо булінг разом».

Також учні отримали важливу інформацію про телефони довіри:

Дитяча лінія 116 111 або 0 800 500 225 (з 12.00 до 16.00);
Гаряча телефонна лінія («булінг») 116 000;
Гаряча лінія з питань запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми 116 123 або 0 800 500 335;
Уповноважений Верховної Ради з прав людини 0 800 50 17 20;
Уповноважений Президента України з прав дитини 044 255 76 75;
Безоплатна правова допомога 0 800 213 103

18 січня 2022 о 18:39 | Курусь І. В. | немає коментарів

Харчування відіграє серйозну роль в питанні повноцінного розвитку і зростання школярів. Воно не тільки сприяє загальному зміцненню організму дітей, але також може впливати на їхню працездатність і успішність. Достатня кількість поживних речовин і правильна культура споживання їжі не лише вберігають дитину від численних хвороб, а й роблять її бадьорішою і уважнішою.

Раціональне харчування учнів будується на дотриманні трьох основних принципів:

забезпечення відповідності енергетичної цінності раціону харчування енергозатратам організму;
задоволення фізіологічних потреб організму у визначеній кількості енергії і співвідношенні у харчових речовинах;
дотримання оптимального режиму харчування, тобто фізіологічно обґрунтованого розподілу кількості споживаної їжі протягом дня.
Їжа у школі має бути не тільки корисною, але й смачною і різноманітною. Тому в Україні розгорнуто реформу шкільного харчування. Новацій має зазнати не тільки склад шкільного меню та рецептури приготування, але й форми організації харчування, рекомендації до обладнання харчоблоків та роботи з постачальниками, а також підходи у формуванні культури здорового харчування у школярів, як наскрізної компетенції Нової української школи.

18 січня 2022 о 18:34 | Курусь І. В. | немає коментарів

З Новим роком, українці!

Хай в квартирі і хатинці

Заіскриться вогник чуда,

Хай добро до вас прибуде!

Хай насіється із неба

Те, чого усім вам треба.

Хай зійде вам Божа ласка,

І в життя приходить казка!

18 січня 2022 о 17:55 | Курусь І. В. | немає коментарів

Новорічні свята - радісна подія для дітей. Адже це час, коли збуваються мрії. Зимові канікули, красуня-ялинка, прикрашена кульками та гірляндами, подарунки, святковий настрій, і, звичайно, новорічне чарівництво.

30 грудня зимова казка завітала і до учнів 1-9 класів нашої філії. Готуючись до новорічних заходів, діти прикрасили ялинку, актову залу школи, оформили фотозону та класні кімнати.

На захід завітали гості – Дід Мороз та Снігуронька, ведучі Сніжинка і Пушинка, які підготували святкову феєричну програму з новорічними сюжетами, конкурсами, піснями та хороводами.

Діти із великим задоволенням танцювали, брали активну участь у різноманітних веселих конкурсах, співали новорічні пісні, розповідали вірші. Кожен клас підготував свої художні номери, як доповнення до казкового дійства.

Кожна дитина отримала солодкий приз за участь у різноманітних конкурсах.

Вітаємо всіх з прийдешніми Новорічними святами!

18 січня 2022 о 11:31 | Курусь І. В. | немає коментарів

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали їх покровителем і заступником. Тож саме вони найбільше чекають на це свято.

День Святого Миколая – свято несподіванок і дарунків, що їх шукаємо зранку в себе під подушкою. Це така собі приємна передмова до суцільного зимового святкування – Нового року і Різдва.

17 грудня до учнів Обіточненської філії завітав Святий Миколай, який є взірцем працьовитості, скромності, чесності, доброти та милосердя. Учням 1 – 5 класів підготували театралізоване дійство «Забілів снігами гай – іде Святий Миколай.» Діти розповідали вірші, співали пісень, танцювали, грали в цікаві ігри. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту. Від свого покровителя учні отримали солоденькі подарунки, від яких на обличчях з’явилася щаслива усмішка, дитяча радість.

Свято вдалося на славу, а щасливі дітки побігли до своїх класів, аби знову поринути в світ знань.

20 грудня 2021 о 08:15 | Курусь І. В. | немає коментарів

15 грудня - Всесвітній день чаю. Серед різних напоїв, які споживають люди, найвідоміший і найпоширеніший - це чай. Його п'ють у будь-якому куточку Землі. Він має лікувальні властивості, допомагає уникнути багатьох хвороб. Чай - це прекрасний, корисний напій, який тамує спрагу, знімає втому, додає бадьорості, підіймає настрій. Для багатьох народів він такий же необхідний і незамінний, як і хліб.
Учні 1-4 класів ознайомилися з історією походження чаю, виникнення чаювання у Європі, а також із зберіганням та правильним його приготуванням. Під час заходу діти дізналися про види, типи чаю, та способи його збирання та сортування.

В кінці заходу, посмакувавши різними чаями, учні висловили свою думку відносно переваги цього напою.

Про користь вживання різноманітних сортів чаю написано немало наукових праць. У багатьох країнах по всьому світу існують унікальні багатовікові чайні традиції. І «День чаю» - чудова можливість згадати про них і приєднатися до численних привітань на адресу людей, які працюють над тим, щоб у нас на столі був цей чудовий напій.

З Днем чаю!

20 грудня 2021 о 08:04 | Курусь І. В. | немає коментарів

Щорічно, 10 грудня, у світі відзначають міжнародний день захисту прав людини. Ця дата була впроваджена Генеральною Асамблеєю ООН в 1950 році на честь прийняття 10 грудня 1948 року Загальної декларації прав людини. Декларація стала першими світовим документом, що сформулював положення про права людини.

Вона проголосила рівність всіх жителів планети перед законом. Людина, її життя, гідність, права та свободи визнано найвищою цінністю кожної держави. Проголошено, що всі люди рівні у своїх правах та гідності. При цьому права та свободи кожного є невідчужуваними та непорушними. Вони належать кожній людині від самого народження й протягом усього життя, не залежать від волі держави, не даруються й не можуть бути скасовані.

У 8 класі відбулася виховна година «Я маю право!». Учні переглянули презентацію, пригадали основні права людини, обговорили різні життєві ситуації. Під час дискусії кожна дитина відчула велику значущість, адже вона самостійно могла впливати на правила, хоча б на рівні класу і школи.

Метою цього дня є привернення уваги суспільства до понять свободи, безпеки та захисту прав людини, а також створення сприятливих та безпечних умов життя в усьому світі.

20 грудня 2021 о 07:59 | Курусь І. В. | немає коментарів

7 грудня — День української хустки.

Цього дня в Україні вже традиційно проходять конкурси та флешмоби «Зроби фото з хусткою». Жінки та дівчата одягають хустки, накидають на плечі та постять фото у соціальних мережах, проводять майстер-класи, демонструючи, як хустку можна перетворити зі звичного елементу гардеробу у вишуканий декор.
Вихованці ГПД 1- 2 класів також долучилися до акції та влаштували фотосесію "Де українка там і хустка". Учениці з захопленням розфарбовували орнаменти української хустки. Цього дня були проведені бесіди про хустку - "Берегине моя, українська хустко!", "Відроджуємо, поважаємо, пропагуємо наші українські традиції", "Хустка - це краса українського народу".
Нехай же барвисті, як сад навесні наші рідні українські хустки, залишаються в серці кожної українки!
Пропонуємо і вам переглянути відео нашої фотосесії...

20 грудня 2021 о 07:46 | Курусь І. В. | немає коментарів

Щорічно, з 25 листопада до 10 грудня, з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок, проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» .

Основними завданнями акції є:

- привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків;
- активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства;
проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України у питаннях попередження насильства в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства;
- формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

Прояви насильства супроводжують людство з давніх-давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Прикро, що ми звикли сприймати насильство, як щось неминуче, адже прояви насильства порушують права людини, принципи її вільного та справедливого існування. І коли насильство чиниться поруч із нами - вдома, у школі, на вулиці, - ми можемо й повинні зупинити його.
У 5 класі обговорили дуже важливу тему: що таке насильство, як його розпізнати і як протидіяти. Переглянули презентацію. Класний керівник ознайомила з формами домашнього насильства та його проявами. Діти змоделювали і обговорили різні ситуації та розглянули, як потрібно діяти, якщо ви стали свідком насильницьких дій, або вони були вчинені стосовно вас.

20 грудня 2021 о 07:40 | Курусь І. В. | немає коментарів

Вперше комп’ютерну мишку 9 грудня 1968 року продемонстрував Дуглас Енгельбарт у Сан-Франциско на комп’ютерній виставці. Вона була зроблена із дерева і мала лише одну кнопку.А чи знаєте ви, що таким "мишачим" цей гаджет був не завжди? Той, хто придумав комп'ютерну мишу, називав своє дітище строго і по-науковому - "індикатор координат x і y для системи відображення". І дрібного гризуна цей індикатор міг нагадати тільки людині з феноменально розвинутою уявою або з хорошим футуристичним чуттям. Ну хіба що провід віддалено нагадував хвіст. На сучасному етапі розвитку технологій мишки мають різні можливості: працювати на двох ПК і в різних операційних системах одночасно, безшумно і швидко пролистувати близько тисячі рядочків, копіювати файли, зображення і т.д.
Сьогодні учні 1-4 класів не тільки познайомилися з історією винайдення і розвитку комп’ютерної мишки, а й спробували себе уявити дизайнерами і створити власну модель пристрою на аркушах паперу.

8 грудня 2021 о 07:39 | Курусь І. В. | немає коментарів

Всесвітній День боротьби зі СНІДом вперше відзначили 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я. З того часу, він відзначається щорічно у межах акції «16 днів проти насильства». Головна тема – звернути увагу суспільства на цю проблему. І хоча минуло понад 30 років, але проблема боротьби з поширенням ВІЛ інфекції/СНІДу залишається досить актуальною для багатьох країн світу. Сьогодні ВІЛ – це не вирок. Люди з вірусом імунодефіциту можуть жити звичайним повноцінним життям, достатньо вчасно вживати ліки.
Класні керівники нашого закладу провели виховні бесіди, переглядали разом з учнями презентації щодо цієї болючої теми, а діти змогли висловити свої думки та поставити хвилюючі їх питання.
«Не дамо шансу СНІДу» - так називалася виховна година в учнів 7 класу. Діти поглибили свої знання з історії виникнення СНІДу, детально розглянули шляхи запобігання захворювання. Школярі зрозуміли, що тільки здоровий спосіб життя, чистота у взаєминах – найкращі методи профілактики даного захворювання. «СНІД: подумай про майбутнє – обери життя» - інформацію під такою назвою прослухали учні 8-9 класів, а ще - переглянули презентацію про цю особливо небезпечну, смертельну хворобу. Медична сестра філії Толмачова Н.О. поінформувала про основні шляхи поширення СНІДу. Учні обговорили різні життєві ситуації та висловили толерантне, гуманне ставлення до ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД. Учениця 8 класу, Драган Вікторія , сама підготувала презентацію до Дня боротьби зі СНІДом та представила її однокласникам. Прослухавши інформацію учні обговорювали та висловлювали свої думки.

Ми сподіваємося, що одного разу можна буде сказати:
«Зі СНІДом покінчено!»

3 грудня 2021 о 07:31 | Курусь І. В. | немає коментарів

.. історія нас горем вчить,

Щоб не забулось незабутнє.

Бо там, де пам'ять не мовчить,

Там щастям повниться майбутнє.

Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них.

Ту страшну трагедію, яку пережили українці у 30-х роках, не знав, мабуть жоден народ в історії людства.

Напередодні акції «Запали свічку пам’яті», у філії було організовано ряд заходів. Класними керівниками були проведені виховні години з учнями.

Учні 2 класу вшанували пам’ять жертв Голодомору, виготовивши колосок – символ достатку і добробуту.

У 3 класі було проведено незмінну акцію «Запали свічку пам’яті» на знак жалоби за всіма, хто помер у страшні роки великого голоду. З учнями класу була проведена виховна година «Україна пам’ятає».

Учні 4 класу провели захід «Голодомор 1932 – 1933 років в Україні». Виготовили квітку-незабудку і свічку пам’яті на знак пошани до мільйонів українців, які загинули внаслідок геноциду.

5клас виготовляв паперові свічки та янголів пам’яті, а, також, проводили відеожурнал на тему геноциду.

Учні 5 класу проводили виховну годину на тему «Над білим янголом скорботи – незгасний духу смолоскип», на якій читали спогади очевидців про голод 1932-33 років.

У 8-9 класах запалювали свічки пам’яті та вшановували загиблих внаслідок геноциду українців хвилиною мовчання.

Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. А пам’ять про Голодомор стала невід’ємною частиною історії українського народу. Щороку, в четверту суботу листопада, українці запалюють свічки як символ спогадів про померлих від голоду.

Із настанням темряви засвітіть і поставте свічку на підвіконня так, щоб її було видно знадвору в пам'ять про мільйони загублених життів наших співвітчизників.

1 грудня 2021 о 08:32 | Курусь І. В. | немає коментарів

В Україні у неділю, 21 листопада, відзначали День Гідності та Свободи. Його встановлено згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року на честь початку цього дня Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

З нагоди цієї знакової події в усіх населених пунктах України відбувалися меморіальні заходи. Наш заклад також провів ряд виховних годин та тематичних бесід до цієї теми. Під час заходів учні усвідомлювали, що це особлива дата для кожного свідомого українця, для кожного справжнього патріота, адже саме в цей день найгостріше відчувається сила єдності та безмежна гордість за те, що наша Батьківщина багата на справжніх героїв з великим серцем і високим духом, спроможних захистити національну свободу та боротися за щасливе майбутнє прийдешніх поколінь. Низький уклін всім захисникам української державності, які назавжди залишаться в пам’яті народу та будуть гідним прикладом для майбутніх поколінь.

1 грудня 2021 о 08:25 | Курусь І. В. | немає коментарів

Шановні працівники сільського господарства!
Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Це день усіх, хто розумом і натрудженими руками, серцем і душею, щодня долучається до важливих аграрних справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.
Воно воістину всенародне, адже від результатів Вашої праці значною мірою залежить здоров’я, добробут і процвітання українців!
Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ниви, хай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість рідним, на благо розквіту рідного краю. Хай природні стихії обходять Вас стороною, а родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!
Щиро бажаємо Вам добробуту, невичерпної снаги та подальших успіхів!

1 грудня 2021 о 08:19 | Курусь І. В. | немає коментарів

Побачити Космос очима дітей можна, відвідавши І (шкільний) етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» в Обіточненській філії, який відбувся з 15 по 22 листопада 2021 року.
Головна мета конкурсу – пошук талановитої молоді, розвиток творчих здібностей дітей та підлітків, які цікавляться різними аспектами вивчення космосу, виявляють схильність до науково-дослідницької роботи, захоплюються космічною історією, філософією, мистецтвом, прагнуть розкрити свої творчі здібності, підвищити рівень знань у сфері природничих і гуманітарних наук.
Цього року на розгляд журі було подано 35 робіт в номінаціях: образотворче мистецтво, декоративно-прикладне мистецтво, література та журналістика тощо. Учасниками конкурсу стали учні закладу та вихованці дитячого садка "Оленка".
В роботах юних митців продемонстровано філософське бачення Космосу, їх фантазії та погляди на проблеми Всесвіту. Різноманіттям ідей, образністю, багатством кольорів, технікою виконання, виром фантазії вражали суддівську колегію та відвідувачів представлені на конкурс роботи.
Найкращі роботи відправлені до КЗ «Центр творчості дітей та юнацтва » для участі в ІІ (районному) етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії».
Бажаємо нашим талановитим дітям успіхів та перемоги!

22 листопада 2021 о 19:20 | Курусь І. В. | немає коментарів